top of page

Konaklama 

6-8 Ekim 2017 tarihinde yapacağımız “1. Bodrum Bisiklet Turu” için otelimiz Mandarin Resort Hotel; Bodrum merkeze/denize ve otogara 1km uzaklıkta olup Bodrum’un seçkin otellerindendir. 
Otel konaklama, turun başlayacağı günün öncesi Perşembe akşamından (5 Ekim 2017) başlayıp Pazar günü (8 Ekim 2017) tekne turu dönüşüne kadar (pazar akşamı hariç) üç gece olacaktır. 
Açık büfe şeklinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerimizi otelimizde alacağız.

Otelimizin Web Sitesi : www.mandarinresort.com.tr

Organizasyon Süresince Otel Konaklama ve Yemek Programı

5 Ekim 2017 / Perşembe : Konaklama

6 Ekim 2017 / Cuma (1. gün bisiklet turu) : Konaklama, sabah ve akşam öğünleri (öğle yemeği tur esnasında alınacaktır)

7 Ekim 2017 / Cumartesi (2. gün bisiklet turu) : Konaklama, sabah ve akşam öğünleri (öğle yemeği tur esnasında alınacaktır)

8 Ekim 2017 / Pazar : (Tekne Turu) : Sabah kahvaltısı, tekne turunda öğle yemeği

Tek ve İki Kişilik Oda Konaklama

Otelimiz kontenjan harici odalarda konaklamayı arzu eden misafirlerimiz için özel fiyat farkları oluşturdu. Bu durumda 300TL tur bedelini tarafımıza gönderdikten sonra otelle bağlantıya geçerek kontenjan dışı oda ayırmanız ve bu durumu bizlere de bildirmeniz gerekmektedir. Etkinlik süresince akşam yemeği dahil tek kişilik oda fiyat farkı günlük 50TL olacaktır. Bu farkın otele doğrudan ödenmesi gerekmektedir. Bodrum Mandarin Resort Hotel (0252) 316 49 88

Otelimiz kontenjan harici odalarda konaklamayı arzu eden misafirlerimiz için özel fiyat farkları oluşturdu. Bu durumda 300TL tur bedelini tarafımıza gönderdikten sonra otelle bağlantıya geçerek kontenjan dışı oda ayırmanız ve bu durumu bizlere de bildirmeniz gerekmektedir. Etkinlik süresince akşam yemeği dahil iki kişilik odada kişi başı fiyat farkı günlük 25TL olacaktır. Bu farkın otele doğrudan ödenmesi gerekmektedir. Bodrum Mandarin Resort Hotel (0252) 316 49 88

Mandarin Resort Hotel Konumu
Bodrum Garaj - Mandarin Resort Hotel Ulaşımı (Navigasyon için tıklayınız)
bottom of page