top of page

3. Bodrum Bisiklet Turu Kayıt Ücreti / Hesap No

Merhaba Arkadaşım,

3. Bodrum Bisiklet Turu (4-6 Ekim 2019) ön kayıt başvurunuz alınmıştır. Öncelikle turumuza göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz.

www.bodrumbisiklet.org/bbt3 organizasyon sayfamızda Sıkça Sorulan Sorular kısmına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tüm soru, şikayet, istek, ön kayıt formu düzeltme ve önerileriniz için kayıt formunda yazdığınız ad-soyad belirtip bodrumbisikletkulubu@gmail.com mail adresini kullanabilirsiniz.

Şimdi geldik son aşamaya;

Tur ücretinin aşağıda belirtilen banka hesap numarasına 20 Eylül 2019/Cuma gününe kadar banka havalesi/EFT yoluyla yatırılmasıyla tur kaydınız kesinleşmiş olacaktır. Kaydınız kesinleştiğinde size e-posta ile konfirmesi bildirilecektir.

​3. Bodrum Bisiklet Turu'na katılmaya hak kazanan arkadaşların listesi için KESİNLEŞMİŞ KAYITLAR sayfasını kullanabilirsiniz.

Unutmayalım ki otel konaklama için 150 kişilik kontenjanımız vardır. Son ödeme tarihini beklemeden kayıt sonrası ödeme yapan ilk 150 kişi ile sınırlıdır.

Önemli duyuruları/bilgileri organizasyon Facebook sayfası ve Whatsapp grubundan (kesinleşmiş kayıt sonrası gelecek olan ödeme konfirmesi mail inde belirtilen linkten katılıyorsunuz) yapıyoruz ama bazı bisikletçi arkadaşlarımız sosyal medyayı kullanmamasından dolayı DUYURULAR sayfasına ihtiyaç duyuldu. Diğer kanallarda da eş zamanlı duyurularımız devam edecektir.


Bodrum dışından katılacaklar : 520TL (otel konaklamalı)

Bodrum’da ikamet edenler       : 150TL (BBK Üye Kartı sahibi olan, 50 kişilik BBK üyesi kontenjanı)

Banka Hesap No :

Ziraat Bankası

Bodrum Bisiklet Kulübü Derneği (Alıcı adında tamamını yazınız. Aksi halde para transferi olmuyor.)

202-Bodrum/Muğla Şubesi

Hesap No : 82057679-5001

IBAN : TR11 0001 0002 0282 0576 7950 01


*** ÖNEMLİ NOT : Havale/EFT açıklamasına “Ad-Soyad BBT3 Bağış” şeklinde not düşmeyi lütfen ama lütfen ihmal etmeyiniz. Boş açıklama, BAĞIŞ ibaresi geçmemesi durumunda ücret geri yollanacaktır.

Havale/EFT yi farklı kişi yapıp, katılımcı farklı kişi olabiliyor. Bizim için önemli olan kayıt formunda geçen, katılımcı ad ve soyadın Havale/EFT açıklamasında belirtilmesidir.

3. Bodrum Bisiklet Turunda görüşene dek kendinize iyi bakın, pedalınız bol olsun.

Katılımcı Beyanı
Bu etkinliğin belli riskler içerdiğini biliyorum. Muhtemel bir kaza, yaralanma, sakatlık halinde organizasyonu ve organizasyon görevlilerini sorumlu tutmayacağımı; her türlü sorumluluğun bana ait olduğunu kabul ve beyan ederim. Güvenli bir sürüş ve tur için organizasyon görevlilerinin kurallarına uymayı, uyarılarını dinlemeyi kabul ediyorum. BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü, sponsorlar ve onların yetkilendirdiği üçüncü şahısların tur süresince görüntü ve ses kaydı yaptıklarını biliyorum. Bu kayıtların ticari veya gayrı ticari amaçlarla kullanımını, medyada yayınlanmasını kabul ediyorum. Tur süresince ve sonrasında aksine bir beyanım olmadığı sürece e-posta ve kısa mesaj (SMS) kanalıyla bilgilendirme ve tanıtım yapılmasını kabul ediyorum. Etkinliğin herhangi bir aşamasında kendi rızamla etkinlikten çekilme hakkım olduğunu biliyorum. Bu durumda herhangi bir maddi talepte bulunmayacağımı, çekilme kararımı organizasyon komitesine bildireceğimi beyan ederim. Etkinliğe ilişkin katılım koşullarını ve turun özelliklerine ilişkin diğer detayları www.bodrumbisiklet.org internet sitesinde inceledim. Turun gerektirdiği sağlık ve güce, bisiklet kullanım tecrübesine sahip olduğumun bilinci ile bu tura katılıyorum. Bu maddeleri dikkatlice okuyup anladığımı ve gereğince davranacağımı beyan ederim. YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI KABUL EDİYORUM VE ETKİNLİĞE KATILMAK İSTİYORUM.

BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü

www.bodrumbisiklet.org

www.facebook.com/groups/bodrumbisikletkulubu

www.facebook.com/groups/bbkduyuru

BBT3 Web : www.bodrumbisiklet.org/bbt3

BBT3 Facebook : www.facebook.com/BodrumBisikletTuru3

bottom of page