3. Bodrum Bisiklet Turu Ödeme Konfirmesi

Sevgili Bisiklet Dostu,


Bodrum Bisiklet Kulübü (BBK) tarafından düzenlenen 3. Bodrum Bisiklet Turu (BBT3) için ilettiğiniz bağış dernek banka hesabına geçmiştir. Kulübümüze ve turumuza göstermiş olduğunuz ilgiye bir kez daha teşekkür ederiz. Sizleri aramızda görmek bize büyük mutluluk verecek.

-  Otelimizde odalarımız 2 kişiliktir. Kayıt formunda belirttiğiniz oda arkadaşınız ile ayni odayı paylaşacaksınız. Kayıt formunda oda arkadaşı belirtmediyseniz veya belirttiğiniz oda arkadaşınız kayıt olmamış/bağış ücretini ödememiş ise organizasyon tarafından rastgele atanacak bir bisiklet dostu ile oda paylaşımınız olacaktır. 

- Otelimizde tek kişilik odalarımız sınırlı sayıda olup 65TL/gecelik ücret farkı vardır. Tek kişilik odada kalmak isterseniz lütfen bodrumbisikletkulubu@gmail.com mail adresinden ad-soyad belirtip bizimle iletişime geçiniz.

Her zaman güncellenen www.bodrumbisiklet.org/bbt3 web adresinden güncel etkinlik detaylarını son güne kadar takip edebilirsiniz.

Önemli duyuruları/bilgileri, organizasyon Facebook sayfası ve Whatsapp  (aşağıdaki linkten katılıyorsunuz) grubundan yapıyoruz ama bazı bisikletçi arkadaşlarımız sosyal medyayı kullanmamasından dolayı DUYURULAR sayfasına ihtiyaç duyuldu. Diğer kanallarda da eş zamanlı duyurularımız devam edecektir. 

Organizasyon süresince ve tur esnasında, sadece yönetici paylaşımlı duyuruların/bilgilendirmelerin yapılacağı Whatsapp gurubuna www.bit.ly/bbt3_whatsapp adresinden katılmanızı önemle rica ediyoruz.

3. Bodrum Bisiklet Turu'na katılmaya hak kazanan arkadaşların listesi için KESİNLEŞMİŞ KAYITLAR sayfasını kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

3 Ekim’de görüşmek üzere! 

BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü

www.bodrumbisiklet.org

www.facebook.com/groups/bodrumbisikletkulubu

www.facebook.com/groups/bbkduyuru

BBT3 Web : www.bodrumbisiklet.org/bbt3

BBT3 Facebook : www.facebook.com/BodrumBisikletTuru3

BBK - Bodrum Bisiklet Kulübü

Bodrum-MUĞLA

*** BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü olarak bisiklet kiralama-satış ve servis hizmeti VERMEMEKTEYİZ. Bu hizmetler için lütfen ilgili sayfaya tıklayınız.

Tel: 0533 438 8311 (Lütfen sadece acil durumlar)

Tel: 0533 720 5952 (Lütfen sadece banka ve mali işler hakkında)

BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü olarak bir ofisimiz mevcut değildir.

Sosyal medya veya web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
1280px-Logo_of_YouTube_(2015-2017).svg.p