top of page

Etkinlik Kayıt Formu ve COVID 19 Önlemleri

Saygıdeğer BBK Bisiklet Dostları
BBK-Bodrum Bisiklet Derneği olarak Pazar günleri bisiklet gezi turlarımız devam edecektir. Lakin resmi olarak aldığımız yazıya göre bir takım COVID-19 önlemleri almamız gerekiyor.

1.    Her zaman olduğu gibi bisiklet gezi turlarımızı BBK Facebook Grubumuz içinde etkinlik olarak açıyoruz. Etkinlik açıklamasını lütfen dikkatli okuyunuz. Vermiş olduğumuz “Etkinlik Kayıt Formu” linkine tıklayarak sizden Ad/Soyad, TC No, HES Kodu, Cep Telefonu ve Etkinlik Tarihi yazmanızı rica ediyoruz. Kaydınız sonrasında gün içinde SMS ile onay mesajı alacaksınız. Kayıt formu, etkinliğimizin başlamasına bir gün kala saat 15.00 da kapanacak, tura katılması kesinleşen arkadaşlarımızın listesi belli olacaktır. Liste herhangi bir yerde yayınlanmaz. Listede adınızın konfirmesi için SMS mesajlarınıza bakınız.

Süreç sonunda listede belirtilen HES koduna göre risk durumunu sorgulayacağız. Etkinlik Kayıt Formunu doldurmayıp tura katılan arkadaşları üzgünüz ama sağlığımız ve cezai yaptırımlar bakımından kabul EDEMEYECEĞİZ. Belirtilen saate kadar kayıt formunu doldurmayan, doldurmayıp tur başlangıç noktasına gelip "unuttum, bilmiyordum, görmedim, duymadım, farkında değilim, yeniyim" gibi nedenler ile tura katılmada ısrarcı olmayalım !!!
2.    Pedal çevirirken, yol alırken maske kullanımı zorunluluğu yoktur. Molalarda maskemizi takıyoruz ve sosyal mesafe kurallarına riayet ediyoruz. 
3.    Lütfen yanınızda dezenfektan içeren ıslak mendil, sıvı taşıyınız. Sıklıkla kullanmaya özen gösteriniz. 
4.    Tokalaşmalar, öpüşmelerden uzak durun. Mümkün olduğunca az şekilde fiziksel temasta bulunun.

 

HES kodunuzu SMS ve Hayat Eve Sığar mobil uygulamasından öğrenebilirsiniz.

Tüm bu basit önlemlerin sizlerin sağlığı için olduğunu hatırlatır, anlayışınız için teşekkür ederiz.

ETKİNLİK KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

HAFTALIK BBK ETKİNLİK PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

HES_Kodu_Al
bottom of page