Yunanistan Kos Adası Bisiklet Turu   |   2019 - Sonbahar

BBK Bodrum Bisiklet Kulübü'nün organize ettiği bir gece konaklamalı, Kos Adası iki günlük bisiklet turu 2019 yılı sonbaharda gerçekleşecektir. İki günlük bisiklet turumuz performanstan ziyade gezi amaçlı, fotoğraf çekme, katılımcıların kaynaşması amaçlı bir tur niteliğinde gerçekleşecektir. Bu turumuz yakında açılacak ön kaydını yaptıran ve ödemesini yapan 20 kişilik katılımcı ile sınırlıdır. Bodrum dışından katılımcılar kabul edilmektedir. Organizasyon kaydı harici dışarından kişi kabul edemiyoruz.

Cumartesi sabahı Bodrum'dan feribotla Kos Adası'na doğru hareket ediyoruz. Limanda pasaport işlemleri sonunda 38km lik ilk gün turu başlayacaktır. Cumartesi akşamı adanın güney kısmında kalan Kardamena bölgesinde bir otelde konaklıyoruz.

Pazar günü  29 km. lik turumuz Kos limanına kadar devam edecek ve akşamüzeri feribotu ile Bodrum'a geri döneceğiz.

İki gün boyunca rotamızın üzerinde adanın tarihi ve doğal güzelliklerini görme şansımız olacak. Cumartesi akşamı Yunan tavernasında eğlenceli bir gece geçireceğiz.

Katılımcılar pasaport ve vize işlerini bireysel çözüyorlar. BBK olarak feribot ve otel konaklama konusunda yardımcı oluyor, yönlendiriyoruz. Sabah, öğle ve akşam yemekleri, şahsi harcamaları her katılımcı kendisi ödüyor.

ORGANİZASYONLA İLGİLİ TÜM DETAYLAR YAKIN BİR ZAMAN İÇİNDE BURADA YER ALACAKTIR

BBK Bodrum Bisiklet Kulübü'nü takip etmeyi ihmal etmeyin

BBK - Bodrum Bisiklet Kulübü

Bodrum-MUĞLA

*** BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü olarak bisiklet kiralama-satış ve servis hizmeti VERMEMEKTEYİZ. Bu hizmetler için lütfen ilgili sayfaya tıklayınız.

Tel: 0533 438 8311 (Lütfen sadece acil durumlar)

Tel: 0533 720 5952 (Lütfen sadece banka ve mali işler hakkında)

BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü olarak bir ofisimiz mevcut değildir.

Sosyal medya veya web sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
1280px-Logo_of_YouTube_(2015-2017).svg.p