top of page

Önemli Duyurular

Normalde duyuruları organizasyon Facebook sayfası ve Whatsapp grubundan yapıyoruz ama bazı bisikletçi arkadaşlarımız sosyal medyayı kullanmamasından dolayı web sayfamızın altında bu sayfaya ihtiyaç duyuldu. Diğer kanallarda da eş zamanlı duyurularımız devam edecektir. Bu sayfada sıklıkla bilgiler güncellenir ve yenileri eklenir. Lütfen bilgisayarlarda CTRL+F5, mobil cihazlarda aşağı sürükle bırak ile sayfanın son durumunu takip edin.

...::: BBT3 KAYITLAR AÇILMIŞTIR :::....
Saygıdeğer bisikletçi dostlarımız,
Bu yıl 4-6 Ekim 2019 tarihlerinde ikincisini düzenleyeceğimiz, iki gün bisiklet, bir gün tekne turu içeren “3. Bodrum Bisiklet Turu” etkinliğimiz ile ilgili web sayfamızda konaklama, tur rotaları, sıkça sorulan sorular, ücret gibi tüm bilgiler günceldir. 
.
*** Bu mesajı profilinizde ve üyesi olduğunuz ilgili gruplarda paylaşabilirseniz bizlere en büyük desteği vermiş olursunuz.
Sizlere çok teşekkür eder, 3 Ekim'de buluşmak üzere.....

BBT3 Web : www.bodrumbisiklet.org/bbt3
(Sayfa üzerinde sağ üst köşede kırmızı renkte KAYIT düğmesi ile kayıt olabilirsiniz)

BBT3 Facebook : www.facebook.com/BodrumBisikletTuru3

2019-08-31_112922.jpg
trafo.jpg

...::: BBT3 Açılış Kokteyli :::....

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda sponsorumuz Bodrum Belediyesi' nin destekleri ile 3 Ekim 2019 Perşembe akşamı saat 20.00' da 3. Bodrum Bisiklet Turu'na katılan, katılamayan tüm bisikletsever dostlarımızı Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi (Trafo) bekliyoruz.

( www. https://goo.gl/maps/wy7knQT64dz )
Hem tanışma, kaynaşma hemde organizasyon, yol haritası tanıtımları olacaktır. 

...::: Acil Yol Yardımı :::....

3. Bodrum Bisiklet Turu süresince tur lojistik-destek sponsorumuz Bodrum Bisiklet'e teşekkür ederiz.
İki gün, bisiklet turu süresince "BBT3 Whatsapp Duyurular" grubundan her sabah Mesut Doğan ustamızın konum paylaşımını yapacağız. Turda olası bir sorunda 0541 905 68 03 numaradan ulaşabilir, kendisinin konumuna göre yerinizi tarif edebilirsiniz.
Ayrıca akşamları otelimizde kurulan standta bisiklet sorunlarınızı gösterebilir, malzeme alışverişinizi yapabilirsiniz.

bbt2_destek.jpg
BBT2_Rota.jpg

...::: Navigasyon Takibi ve Mola Noktaları :::....

3. Bodrum Bisiklet Turu'nda iki gün süresince izleyeceğimiz bisiklet turu yol detaylarına www.bodrumbisiklet.org/bbt3-rota web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Tur anında, navigasyon amaçlı cep telefonlarından rotayı ve mola noktalarını takip etmek için http://bit.ly/bbt3_rota bağlantısını kullanabilirsiniz. Harita üzerindeki pinler ile kaçıncı gün, sırası ile hangi mola noktasında duracağımızı belirttik.Ayrıca organizasyon süresince haberleşme ve duyuru amaçlı kullanacağımız "BBT3 Whatsapp Duyuru" grubumuzdan her sabah 8 saat süre ile gerçek zamanda konum paylaşımı yapılacaktır. Bu şekilde öncü pedalcıların konumunu takip edebilirsiniz.

2018-09-18_183543.jpg

...::: Kesinleşmiş Katılımcı Kayıt Listesi :::....

https://www.bodrumbisiklet.org/bbt3-kesin-kayit (tıklayınız)

Ücretini ödemiş, tura gelmeye hak kazanan arkadaşlarımızın listesi bu sayfada yer alacaktır. Liste hergün akşamüzeri güncellenecektir. BBT3 katılım ücretini ödediniz ve adınızı listede göremiyorsanız lütfen öncelikle 24 saat bekleyiniz. 24 saat sonunda adınız halen yok ise lütfen Mine ERCİŞ (0533 720 5952) ile temasa geçiniz.

Eğer sayfayı daha önce ziyaret etmiş iseniz bilgisayar tarayıcınızda sayfa yenileme (CTRL+F5),
cep telefonu, mobil cihazınızda tarayıcınızın sayfasını aşağıya kaydırın.

Mali işler harici her tür konuda [email protected] mail adresi ile temasa geçebilirsiniz.

...::: Ekim Ayı Hava Durumu & Trafik :::....

Eylül ayında okulların açılması ve yazlıkçıların güzel beldemizden ayrılması neticesinde Bodrum bizlere kalır. Araç trafiği düşer. Yollar biz bisikletçiler için daha güvenilir bir durum alır.

Hava mı ?

Biz Bodrum'da kışı hiç görmeyiz desek doğru olur. Hava 20 derecelere gelince Bodrum lular üşür, odun sobalarını yakar. Ekim ve Kasım ayları tam bir bisiklet mevsimidir. Ne soğuk, ne yağmur, ne de aşırı sıcak olur. Herşey orta karar. Hiç şüpheniz olmazın.

bodrum-havadan.jpg
kayit_dugme.jpg

...::: BBT3 Kayıt :::....

Sıklıkla gelen soruların başında " 3. Bodrum Bisiklet Turu 'na nasıl katılabilirim ? " geliyor. 
Basit... 
www.bodrumbisiklet.org/bbt3 web sayfamızın sağ üst köşesinde kırmızı renkli KAYIT düğmesine tıklamakla başlayabilirsiniz. 
Ön kayıt formunda belirtmiş olduğunuz mail adresine ödeme ile ilgili tüm bilgiler kısa süre içinde gelecektir.

*** www.bodrumbisiklet.org/bbt2 web sayfamızda yukarıdaki düğmeleri kullanarak tur hakkında genel bilgiler, konaklama, tur rotaları, sıkça sorulan sorular, ücret ve önemli duyurular sayfalarını incelemenizi tavsiye ederiz.

18yas_katilim.jpg

...::: 18 Yaş Altı Katılım :::....

Organizasyona 18 yaş altı genç arkadaşlarımızı velisi ile birlikte katılma şartıyla kabul edebilmekteyiz. Veli ve genç arkadaşımız, ayrı ayrı ön kayıt formu doldurup (http://bit.ly/bbt3_kayit), açıklama kısmında not düşmelerini rica ediyoruz.

Organizasyonumuzda 6 yaş ve altı çocuklardan bağış ücreti talep edilmeyip kendilerini misafir etmekteyiz. Ayni şekilde misafirlerimiz içinde kayıt formu doldurma zorunluluğu vardır.

...::: Kayıt Formu Doldurma :::....

Kayıt formunu organizasyona katılacak her birey için ayrı ayrı dolduruyoruz. Bisiklete binsin veya binmesin sizinle beraber olacak her kişi(ler) için kayıt formunu doldurmanızı rica ediyoruz.
Formu dolduran kişi bisiklete binmeyecek ise kayıt formunda açıklama kısmında belirtebilir.

aile_tandem.jpg

...::: Eşim Bisiklet Sürmeyecek:::....

Soru : Eşim ile birlikte BBT3 'e katılmak istiyorum ama eşim iki gün süresince bisiklet sürmeyecek. Bisiklet turlarında süpürme aracınızda bizler ile olabilir mi?

Cevap : Tur ücreti ödenmek kaydıyla kişiler turun tüm olanaklarından yararlanabilmekteyse de, süpürme aracımız sadece yorulan, yokuşlarda zorlanan, bisikleti bozulan bisikletçileri taşıma amaçlı olduğundan böylesi bir hizmet sağlayamıyoruz. Ancak, kendi aracınız veya tura katılanlar ile anlaşıp bir araçta eşiniz süpürme aracının arkasından turu takip ederek mola ve yemek noktalarında bizlere katılabilir.

es_bisiklet.jpg
whatsapp.png

...::: BBT3 Whatsapp Grubu :::....

BBT3 ödemesini yapan ve adı Kesinleşmiş Kayıtlar listesinde olan dostlarımızın katılacağı "BBT3 Duyuru Grubu" adlı bir Whatsapp grubumuz mevcuttur. Bu grup sadece yönetici paylaşımlı, organizasyon öncesi ve tur esnasında duyuru/bilgilendirme amaçlı kullanılacaktır. Sabah kahvaltı/akşam yemek saati, tur başlangıç saati, molalarda saat kaçta hareket edilecek, vs detaylar gerçek zamanda mesaj olarak sizlere iletilecektir. 

Bizden alacağınız "3. Bodrum Bisiklet Turu Ödeme Konfirmesi" başlıklı ikinci bilgilendirme mail içeriğinde yer alan link ile bu whatsapp grubuna katılabilirsiniz. Lütfen katılmaya özen gösteriniz.

...::: Tek ve İki Kişilik Oda Konaklama :::....

Organizasyonda üç gece konaklama yapacağımız Mandarin Resort & Spa Hotel 'de 2 kişilik odalarımız mevcut  olup sınırlı sayıda kontenjanımız mevcuttur. Ayni şekilde sınırlı sayıda tek kişilik odalarda konaklamak için öncelik tur ücretini belirtilen son ödeme tarihinden önce ödemektir.

Tek kişilik oda detayları, fiyat farkları için;  "KONAKLAMA" bölümüne bakınız.

2019-08-21_163130.jpg
2019-08-21_162220.jpg

...::: e-mail Alamama Sorunu :::....

BBT3 ön kayıt formunu doldurup üst resimdeki gibi "BBT3 Ön Kayıt Sonrası Bilgilendirme" başlıklı bilgilendirme mail ini alamayan nadirde olsa arkadaşlarımız var.
Lütfen öncelikle posta kutunuzun spam/önemsiz posta klasörüne bakınız. İnanın bilgilendirme mail i sizi orada bekliyor olacaktır :) 
Şayet durum yine olumsuz ise [email protected] mail adresine; kayıt formunda yazdığınız ad-soyad ve cep numaranızı belirterek durumu anlatan bir mail yollayabilirsiniz. En kısa süre içinde geri dönüş olacaktır.

duyuru2.jpg

...::: Sıkça Sorulan Sorular :::....

Soru : İki gün bisiklet turu süresince serbest sürüş mü yapılacak ?

Cevap : Turlarımızda iki öncü arkadaş olacaktır. Bu arkadaşlarımızın sürüş performansı katılımcı geneli ortalaması şeklinde olacak. Bu etkinlik bir yarış veya hızlı gidene, varış noktasına ilk varana kupa vereceğimiz şekilde olmayıp gezi amaçlıdır. Bu yüzden sizlerden ricamız öncü arkadaşlarımızın önüne, tur rotası dışına çıkmamanız. Öncü arkadaşlarımızdan bağımsız pedal basıp kaybolan, olası bir sorun yaşayanlardan organizasyon sorumluluk kabul etmeyecektir.


............ gibi birçok faydalı bilgiye www.bodrumbisiklet.org/bbt3 web sayfamızın "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünden ulaşabilirsiniz.

bottom of page